Szoboszlaiék simán legyőzték Kerkez csapatát

A magyar válogatott csapatkapitányát mindvégig a soraiban tudó Liverpool két góllal nyert hazai pályán.

Két magyaros összecsapásra is sor került a topligák hétvégi fordulójában. A Premier League második fordulójában a Szoboszlai Dominiket foglalkoztató Liverpool a Kerkez Milossal felálló AFC Bournemouth gárdáját fogadta.Fotó: Facebook/Liverpool FC

Örömre előbbinek volt oka, a fölényben játszó házigazdák ugyanis 3-1 arányban diadalmaskodtak, annak ellenére, hogy az 58. percben, MacAllister kiállítását követően emberhátrányba kerültek. Mindkét magyar válogatott végigjátszotta a találkozót.

A Bundesligában Szalai Attila és Sallai Roland csapott össze, a mérkőzés mindkettőjük számára emlékezetesen alakult. Mindketten betaláltak, azonban míg Sallai az ellenfél hálóját rezegtette meg, addig Szalai a saját kapuját vette be. Ennek fényében nem meglepő, hogy a magyar válogatott hátvédjét a szünetben lecserélte a Hoffenheim mestere. A Freiburg három ponttal távozott, 2-1-re nyert.