Győzelemre segítették a Sepsi OSK-t a hóemberek az Astra ellen

Forrás: a Sepsi OSK Facebook-oldalaA Sepsi OSK 4-1-re legyőzte szombat délután Sepsiszentgyörgyön az Astra Giurgiut a Liga 1 18-ik fordulójában. A hazaiaknak rendhagyó módon hóemberek szurkoltak a lelátókon.

A háromszékiek első találatát a 11-percben a Kovács Lóránt szerezte, aki Dimitrov remek beadását fejelte be a kapu közeléből. Az OSK-nak ez lendületet adhatott, mert a félidő végéig még kétszer bevették Popa hálóját.

Előbb a 41. percben Vașvari értékesítette a González által kiharcolt tizenegyest, majd a 45. percben az utóbbi játékos Tamás Nándor passzát váltotta gólra. A második félidőben az OSK támadásai alábbhagyták, de így is futotta még egy találatra Bajrovic révén a 75. percben. Az Astrának Tinca öngóljával sikerült lefaragnia a hátrányából a 86. percben.

#csakazosk #casaliga1 #OSKAST ????A Sepsi OSK - Astra Giurgiu mérkőzés képekben / Meciul Sepsi OSK - Astra Giurgiu, în imagini ???? Casa Liga 1, etapa 18. forduló ⚽️Sepsi OSK - Astra Giurgiu: 4 -1

Közzétette: Sepsi OSK – 2021. január 23., szombat

Győzelmével a sepsiszentgyörgyiek konszolidálták a negyedik helyüket a tabellán.

Labdarúgó 1. Liga, alapszakasz, 18. forduló

• Sepsi OSK–Astra Giurgiu 4–1 (3–0)

Gólszerzők: Kovács (11.), Vașvari (41., büntetőből), Eder González (45.), Bajrovic (75.), ill. Tincu (86., öngól