Indul a Hobo 80 turné: Erdélybe is ellátogat az előadóművész
A teltházas februári budapesti koncert után turnéra indul Hobo (Földes László) és zenekara. A május 23-án Szentesen kezdődő Hobo 80 koncertsorozat december végéig több mint harminc állomást érint Magyarországon, Erdélyben és Szlovákiában.
Földes László Hobo bluesénekes, dalszerző, előadóművész 80. születésnapja alkalmából adott jubileumi koncertet februárban a Papp László Budapest Sportarénában. Most turnéra indul, hogy Magyarország, Erdély és Szlovákia több mint 30 helyszínén lépjen közönség elé.
Kapcsolódó
Az előadó-szövegíró 80. születésnapjához kapcsolódó Aréna-esthez képest a repertoár némileg módosult, sőt, minden helyszínen egy-egy dalt a közönség is beszavazhat a programba Hobo közösségi oldalán keresztül – közölték a szervezők az MTI-vel.
Hobo augusztus 29-én érkezik Erdélybe, pontosabban Marosvásárhelyre, majd egészen decemberig járja Magyarország több települését.
A turné részletes programja és állomásai elérhetők az előadó közösségimédia-oldalán.
(Nyitókép: Hobo Facebook-oldala)
CSAK SAJÁT