Liga 1: hat gólos pontosztozkodás a tengerparton

Döntetlent (3-3) játszott kedd délután Konstancán a Viitorul és a Sepsi OSK a Liga 1 19. fordulójában.

A konstancai csapat a keddi mérkőzésen három alkalommal is vezetett, de a háromszékiek mindig kiegyenlítették az eredményt. A Viitorul első találatát a 8. percben Kevin Luckassen szerezte. A Sepsi OSK színeiben Eder Gonzalez a 18. percben egyenlített az álláson, ami 2-1-re alakult az első félidő végére, miután Luckassen újabb gólt rúgott a 45. percben. Bogdan Mitre 11-esből a 47. percben szerzett újabb találatot a Sepsi OSK-nak. A harmadik gólt a Viitorul csapata a 84. percben rúgta (Andrei Ciobanu, 11-esből), majd a háromszékiek a 90+1-ik percben egyenlítették 3-3-ra az állást Safranko fejesével.

A háromszéki csapat 32 pontjával őrzi 4. helyét a tabellán.

Labdarúgó 1. Liga, alapszakasz, 19. forduló:
  • Viitorul–Sepsi OSK 3–3 (2–1)

Gólszerzők: Kevin Luckassen (8., 45.), Andrei Ciobanu (84., tizenegyesből), Eder González (18.), Bogdan Mitrea (47. - tizenegyesből.), ill. Pavol Safranko (90+1)

(Címlapfotó forrása: Viitorul FC/Facebook)