Európa Liga: nem bírt másodosztályú ellenfelével a Steaua

A svájci második vonalban szereplő FC Zürich hazai pályán is döntetlent játszott a Steaua labdarúgócsapatával.

Az Európa Liga csoportkörének negyedik fordulójához tartozó mérkőzésen nem született gól, a csapatok korábban a bukaresti Nemzeti Arénában is megosztoztak a pontokon, akkor 1:1 lett a végeredmény. Laurențiu Reghecampf játékosai még nem tudtak mérkőzést nyerni az L-csoportban, amelynek utolsó helyén állnak.​Szintén egy pontot szerzett csütörtök este az Astra Giurgiu, amely a Viktoria Plzen gárdájával játszott Bukarestben. A román bajnokság elmúlt idényének győztese Alexandru Stan találatával került előnybe a 19. percben, de a csehek rövidesen kiegyenlítettek az állást Michael Krmenčik fejesével.

Szebbnél szebb gólokat hozott a Manchester United törökországi vendégjátéka. Moussa Sow már a második perc elején káprázatos gólt rúgott, Jermain Lens mesteri szabadrúgással duplázta meg az előnyt, a végén pedig Rooney távoli bombájával szépített José Mourinho együttese.

A szenegáli csatár „varázslata” 1:40-nél

A negyedik forduló teljes eredménysorát itt találja, a csoportok állásáért kattintson ide.