banner_reh6OGoH_CR_SM webbbaner_970x250.gif
banner_dFSJz0ad_CR_SM webbanner_728x90.gif
banner_UeafApR8_CR_SM webbbaner_300x250.gif

Mélyaltatásban van Kóbor János, ő maga kért korábban hírzárlatot az állapotáról

Mélyaltatásban tartják Kóbor Jánost, írja a Blikk. Az Omega frontembere koronavírussal került kórházba, nem volt beoltva. Előtte ő maga kért hírzárlatot az állapotáról.

A legendás rockzenészről annyit lehet tudni, hogy a SOTE Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikán kezelik, és állapota súlyos. Az Omega menedzsere a Borsnak nyilatkozott arról, hogy az énekes kórházba kerülése előtt arra kérte őt, az Omega tagjait és a családját, hogy ne áruljanak el semmit a nyilvánosságnak az állapotáról.

Trunkos András szerint Mecky szerette volna, „hogy az emberek fejében úgy szerepeljen, mint aki zenekarával a kis országunkból egy világsztárrá vált”.

A menedzser elmondta, az énekes állapotáért sokan aggódnak, a rajongók mellett a kollégák is üzeneteket küldtek neki, többek között a Scorpions zenekar frontembere is.

(Címlapfotó: Fortepan/Erdei Katalin)

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?