Sima győzelemmel tér haza Mioveni-ből a Sepsi OSK

Ismét idegenben sikerült győznie a sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK-nak a CS Mioveni ellen a román első osztályú labdarúgó bajnokság 18. fordulójában. A 2–0 arányú győzelmet megérdemelten tudhatta magáénak a székelyföldi csapat.

A vasárnap kora délutáni mérkőzésen szinte végig irányította a mérkőzést a sepsiszentgyöriek játéka, amely az első játékrész 33. percében érett először góllá, igaz, a Mioveni játékosa által, Garutti ugyanis a saját kapujába talált be (0-1). Duplázhatott is volna a székelyföldi csapat, ám a félidő lefújása előtt csak egy kapufára futotta.

A második játékrészben a hazaiak is összekapták magukat és több helyzetet kialakítottak, de akárhogyan próbálkoztak, nem sikerült a gólszerzés. A vendégek a játékidő utolsó negyedére ismét rákapcsoltak és tizenegyeshez is jutottak, amit Mitrea értékesített (0-2).

A büntetőt értékesítő Mitrea | Fotó: Sepsi OSK Facebook-oldala