FRISSÍTVE – Késelés a csíkszeredai éjszakában – Hamar elkapták az elkövetőt

A nyakán sebesített meg egy férfi egy másikat egy csíkszeredai vendéglátóhelyen. Az eset még az elmúlt hétvégén történt, a rendőrség csak most számolt be a történtekről. FRISSÍTÉS: A sérült a kórházban sebészeti ellátásban részesült, amely után otthonába távozhatott.

Mint a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője a Maszol érdeklődésére közölte: október 25-én, szombaton éjszaka körülbelül 1 óra 15 perckor kaptak bejelentést a rendőrség munkatársai az erőszakos cselekmény elkövetéséről.

A rendőrök hamar elkapták az elkövetőt. | Fotó:  Pixabay

A helyszínre kiszállt operatív csapat az elsődleges vizsgálatok során megállapította, hogy egy 24 éves férfit, aki egy csíkszeredai vendéglátóhelyen tartózkodott, eddig pontosan meg nem határozott okok és körülmények között egy másik férfi vágó-szúró eszközzel a nyakán megsebesített, felületes sérülést okozva neki – osztották meg az esetről. Mint írták: a támadást követően a támadó elhagyta a helyszínt, ismeretlen irányba távozott, ám a rendőrök rövid időn belül azonosították. Kiderült: egy 33 éves, helyi lakosról van szó. A 24 éves férfit kórházba szállították orvosi ellátásra.

A rendőrség az ügyész irányításával folytatja a vizsgálatot az eset körülményeinek teljes körű tisztázása és a szükséges jogi intézkedések meghozatala érdekében.

Sebészeti ellátásban részesült a sérült

A Csíkszeredai Megyei Sürgősségi Kórház Sürgősségi Betegellátó Egységében október 24-én láttak el szúrt sebbel egy férfit, akinek mintegy négy centiméteres felületes nyaki sebe volt – közölte a Maszol érdeklődésére az intézmény kommunikációs és közkapcsolati részlege. A kórházban sebészeti ellátásban részesült, amely után otthonába távozhatott.

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?