Liga 1: győzelemmel kezdte a felsőházi rájátszást a címvédő CFR

Győzelemmel kezdte hazai pályán a címvédő Kolozsvári CFR az első osztályú labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszását.

A második félidőben három gólt szereztek a kolozsváriak | Fotó: cfr1907.roAz utóbbi négy szezon bajnoka szombat este a meglepetéscsapat FC Voluntari-t fogadta, és az első félidőben nem is tudta bevenni a vendégek kapuját. Kevéssel szünet után viszont Debeljuh megtörtée a jeget és bár az Ilfov megyeiek a hajrához közeledve kiegyenlítettek, a kolozsvári csapat az utolsó szűk negyedórában „lerendezte” a meccset.

A CFR ezzel megerősítette vezető pozícióját a bajnokságban.

Liga 1, felsőházi rájátszás (play off), 1. forduló:
Kolozsvári CFR–FC Voluntari 3–1, gólszerzők: Debeljuh (49.), Deac (78.), Petrila (82.), illetve Costin (71.).
Universitatea Craiova–FC Argeș 3–0