Balszerencsés Hindrich-öngól Debrecenben, de így is nyert a Kisvárda

Nem mindennapi öngólt szerzett Hindrich Ottó, a magyar első osztályú labdarúgó-bajnokságban (NB I) szereplő Kisvárda kolozsvári kapusa hétfő este a Debreceni VSC elleni meccsen.

A Kolozsvári CFR korábbi hálóőre, aki ebben az idényben a szabolcsiaknál véd, a második félidő elején járt szerencsétlenül, amikor egy jobboldali beadásnál a menteni igyekvő csapattársa úgy piszkált bele a labdába, hogy az a baloldali kapufára, onnan pedig a fiatal kapus hátára pattant, s így jutott a gólvonal mögé. Hindrich nem tehetett a peches gólról.

Az öngól ide kattintva is megnézhető.

A hazaiak ezzel a góllal vezettek ismét, de Hindrichnek vigaszt nyújthat, hogy társai két gólt szerezve megfordították az eredményt, s végül a Kisvárda távozott három ponttal a nagyerdei stadionból.

Labdarúgó NB I, 12. forduló
Debreceni VSC–Kisvárda 2–3 (Neofitidisz 6., Hindrich 48. – öngól, illetve Makowski 37., Kravcsenko 57., Navrátil 67.)

A Kisvárda jelenleg harmadik helyen áll a bajnokságban a Ferencváros és a Kecskemét mögött, a „Loki” pedig maradt a hetedik helyen.