Négy fiatal sérült meg a balesetben – A vétkes sofőr elmenekült a helyszínről
Négy fiatal, köztük három kiskorú sérült meg vasárnap egy közúti balesetben, Szeben megyében, Vurpód (Vurpăr) és Veresmart (Roşia) között. A rendőrség jelenleg keresi az egyik érintett sofőrt, aki elhagyta a baleset helyszínét.
A Szeben Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint az egyelőre ismeretlen járművezető összeütközött egy, az ellenkező irányból érkező személyautóval, amelyet egy 21 éves, veresmarti fiatalember vezetett.

„A 21 éves sofőr, valamint az autóban utazó három kiskorú lány – 13, 15 és 16 évesek, mindannyian veresmartiak – megsérültek, és kórházba szállították őket orvosi ellátásra. A balesetben érintett egyik gépjárművezető elhagyta a helyszínt. A rendőrök nyomoznak az azonosítása érdekében” – közölte a Szeben megyei rendőrség.
A sérültek ellátásában a Szeben Megyei Mentőszolgálat és a katasztrófavédelem munkatársai is részt vettek.
CSAK SAJÁT