Négy fiatal sérült meg a balesetben – A vétkes sofőr elmenekült a helyszínről

Négy fiatal, köztük három kiskorú sérült meg vasárnap egy közúti balesetben, Szeben megyében, Vurpód (Vurpăr) és Veresmart (Roşia) között. A rendőrség jelenleg keresi az egyik érintett sofőrt, aki elhagyta a baleset helyszínét.

A Szeben Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint az egyelőre ismeretlen járművezető összeütközött egy, az ellenkező irányból érkező személyautóval, amelyet egy 21 éves, veresmarti fiatalember vezetett.

A sérülteket kórházba szállították | Illusztráció: Pexels

„A 21 éves sofőr, valamint az autóban utazó három kiskorú lány – 13, 15 és 16 évesek, mindannyian veresmartiak – megsérültek, és kórházba szállították őket orvosi ellátásra. A balesetben érintett egyik gépjárművezető elhagyta a helyszínt. A rendőrök nyomoznak az azonosítása érdekében” – közölte a Szeben megyei rendőrség.

A sérültek ellátásában a Szeben Megyei Mentőszolgálat és a katasztrófavédelem munkatársai is részt vettek.

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?