FRISSÍTVE: Holttestet találtak az Oltban Csíkszentdokomoson

Egy ember folyóból való kiemeléséhez riasztották csütörtökön a balánbányai hivatásos tűzoltókat Csíkszentdomokoson. FRISSÍTÉS: Az áldozat egy 51 éves helybéli férfi. 

A Hargita Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség csütörtökön délután a sajtónak küldött közleményében azt írták, hogy aznap, nem sokkal korábban Csíkszentdomokosról kaptak segélyhívást, miszerint egy embert találtak az Olt folyóban. Az áldozat már nem élt, amikor kihúzták a vízből | Illusztráció: ISU Harghita

A helyszínre érkező tűzoltók kihozták az illetőt a partra, aki ekkor sajnos már nem volt életben.

FRISSÍTÉS: A Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint az áldozat egy 51 éves helybéli férfi. A hatóságok szerint nem voltak erőszakra utaló nyomok a holttesten, amelyet elszállítottak törvényszéki orvostani vizsgálatra, hogy megállapítsák a halál pontos okát.  

A rendőrség folytatja a nyomozást annak érdekében, hogy feltárják a tragikus eset pontos körülményeit.

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?