Gorghiu: Biztos, hogy bizalmatlansági indítványt nyújtunk be a kormány ellen

A Nemzeti Liberális Párt (PNL) egészen biztosan bizalmatlansági indítványt fog benyújtani a kormány ellen az őszi parlamenti ülésszak során - közölte a PNL szenátora, Alina Gorghiu pénteken. 

A liberális politikus azt is elmondta: a bizalmatlansági indítványt vagy az igazságszolgáltatás vagy a gazdasági problémák miatt fogják benyújtani, és "nagyon nehéz lesz dönteni, hogy melyiket válasszák".  

"Garantálom, hogy lesz egy bizalmatlansági indítványunk, hacsak nem nyújt be hamarabb a PSD bizalmatlansági indítványt Tudose ellen, mert ez sem kizárt" - jelentette ki Gorghiu. Hozzátette, a jelenlegi számítások szerint nem gyűlne össze elegendő szavazat ahhoz, hogy az indítványt el is fogadja a parlament. 

banner_UhXYuTG9_300x250.5b.jpg
banner_XU1bnpLd_970x250.5c.jpg
banner_b5qnrxfI_728x90.5a.jpg

Kapcsolódók

Kimaradt?