Liga 1: hosszabbításban lőtt góllal nyert meccset az Aradi UTA

A mérkőzés utolsó helyzetét váltotta gólra az Aradi UTA a labdarúgó Liga 1 tizenhetedik fordulójában megrendezett FC Voluntari elleni összecsapáson. Bálint László csapata ezzel megnyerte a mérkőzést, és 3 ponttal távozhatott az Ilfov megyei csapat otthonából.

Negyedik idegenbeli győzelem született a labdarúgó Liga 1 tizenhetedik fordulójában kedd délután: a Chindia, Kolozsvári CFR és FC Botoșani után az Aradi UTA is győztesen hagyta el vendéglátója pályáját Voluntariban.

VICTORIE! Erico Da Silva înscrie la ultima fază a meciului și echipa noastră se întoarce la Arad cu toate punctele! ???? #DoarUTA

Közzétette: UTA Arad – 2021. január 19., kedd

A Maros-parti csapat találatát a brazil Erico Da Silva szerezte, aki a 94. percben bekotorta Lavin kapujába a labdát. A pontéhségben szenvedő UTA ezzel a győzelmével eltávolodott a kiesőzónából, 21 pontjával feljött a tabella 9. helyére.

A 17. fordulóból egyetlen mérkőzés van még hátra, a FC Viitorul-FCSB találkozó, amelyet kedd este 20:00 órai kezdettel rendeznek meg.