Konföderációs Kupa: döntetlenek a B-csoportban

Mindkét csütörtöki mérkőzés döntetlennel zárult az oroszországi FIFA Konföderációs Kupa B-csoportjában. Kamerun Ausztráliával, míg Németország Chilével osztozott a pontokon.

A kazanyi csoportrangadón Alexis Sánchez már a hatodik percben gólt rúgott, a chileiek hetesének ez volt a 38. találata a válogatottban, amelynek örökranglistáján megelőzte Marcelo Salast. A németek Lars Stindl révén egyenlítettek kevéssel a félidő előtt – a második játékrészben már nem változott az eredmény.

Korábban a kameruni és az ausztrál csapat sem bírt egymással, Szentpéterváron ugyancsak 1–1 lett a végeredmény. Andre-Frank Zambo Anguissa az első félidő hosszabbításában emelt lövéssel verte át az ellenfél kapusát. Az ausztrálok büntetőből egyenlítettek a 60. percben, Mark Milligan vágta be a videobíró segítségével megítélt tizenegyest.