Vonat gázolt el egy férfit Marosvásárhelyen

Gondatlanságból elkövetett emberölés gyanújával nyomoz a marosvásárhelyi rendőrség egy a város területén történt vasúti szerencsétlenség kapcsán. 

Egy 35 éves marosvásárhelyi helyi férfi életét vesztette, miután elütötte egy vonat a Rozmaring utca közelében. Az áldozatot a Nagyszeben – Marosvásárhely útvonalon közlekedő szerelvény gázolta el. 

Halálos vasúti baleset Marosvásárhelyen | Fotó: Illusztráció/Pixabay

A rendőrséghez este fél tíz körül érkezett a riasztás, miszerint egy ismeretlen személyt elütött a vonat - tájékoztat a Maros Megyei Rendőr-felügyelőség sajtószóvivője. A helyszínre érkező hatóságok később azonosították az áldozatot: egy 35 éves marosvásárhelyi férfiról van szó.

A Marosvásárhelyi Hivatásos Tűzoltóság két tűzoltóautóval, egy a mentéshez szükséges műszaki járművel és a megyei mentőszolgálat egy csapatával vonult a helyszínre, de már csak a halál beálltát tudták megerősíteni.

A rendőrség gondatlanságból elkövetett emberölés gyanújával indított vizsgálatot .

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?