Szörnyű baleset: Hárman haltak meg, amikor az autó nekicsapódott egy tartálykocsinak

Három ember vesztette életét szerdán egy balesetben, miután egy személyautó hevesen nekiütközött egy tartálykocsinak. A baleset következtében a forgalom teljesen leállt.

A baleset a DN 7-es úton, Argeș megyében, Bascov község környékén, egy aluljáró kijáratánál történt, ahol a személyautó és a tartálykocsi ütközött össze az esős, nedves útfelületen.

A személyautó és a tartálykocsi az esős, nedves útfelületen ütközött | Fotó: Argeș Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség
„A helyszínre érkező mentőegységek három áldozatot találtak, közülük kettő már életét vesztette” – közölte az Argeș Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség.

A harmadik áldozatot eszméletlen állapotban, a személyautó roncsai közé szorulva találták. A tűzoltóknak ki kellett vágniuk a jármű tetejét, hogy kiszabadíthassák a súlyosan összeroncsolódott autóból. Később a harmadik áldozatot is halottnak nyilvánították. Az elhunytak két nő és egy férfi.

A rendőrség vizsgálja a baleset bekövetkezésének okait.
A Román Rendőrség Infotrafic Központja szerint a közúti forgalom a DN 7-es úton, Pitești és Râmnicu Vâlcea között a helyszínelés idejére leállt, várhatóan 12:00 óra után indulhat újra a közlekedés.

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?