Robbanásveszély, miután egy autó gázcsőnek ütközött

Két személyt evakuáltak kedd reggel Râmnicu Vâlcea egyik városrészéből, miután egy autó nekihajtott egy gázcsőnek és megrongálta azt – közölték a Vâlcea megyei katasztrófavédelmi felügyelőségű (ISU) képviselői.

A környéken lakóknak RO-Alert-üzenetet küldtek, hogy figyelmeztessék a lakosságot a gázszivárgásra.

A hatóságok a helyszínen megállapították, hogy a közúti balesetben egyetlen személygépkocsi érintett, amely nekiütközött a gázelosztónak, a megrongálódott csőből gáz szivárog, tájékoztat az Agerpres hírügynökség. A tűzoltók megelőzési intézkedéseket tesznek a környéken élő lakosság biztonsága érdekében | Illusztráció: DGSU Facebook oldalaA baleset közelében tartózkodó két személyt biztonságuk érdekében evakuálták. RO-Alert üzenetet küldtek, hogy figyelmeztessék a környék lakosságát a gázszivárgásra. A közúti balesetnek nem voltak áldozatai, mondta Sorin Albinaru, az ISU Vâlcea szóvivője.

Hozzátette, hogy a helyszínre érkezett a Distrigaz egy csapata is, amely a károk helyreállításán dolgozik, a tűzoltók pedig tűzmegelőzési intézkedéseket tesznek a környéken élő lakosság biztonsága érdekében.

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?