Négyhetes előrejelzés: hideget-meleget jósolnak

Az időjósok a jövő hétre az átlagosnál alacsonyabb hőmérsékletet jósolnak. Utána viszont visszatér a meleg: március 24-étől április közepéig a hőmérséklet az átlagosnál magasabb lesz, írja a News.ro.

Jövő héten a hőmérséklet egész Romániában alacsonyabb lesz a hétre jellemző értékeknél. Csapadék az ország nyugati és északi régióiban nem várható, az ország többi részén pedig általában a normális mennyiségben lesz ebben az időszakban.

Jövő héten lehűlésre számíthatunk. | Fotó: Agerpres

Március 24-e és 31-e között az átlaghőmérséklet az ország egész területén, de különösen az ország északi felében a szokásosnál magasabb lesz. A csapadék mennyisége ebben az időszakban minden régióban a szokásos körüli lesz.

Március 31. és április 7. között országszerte magasabb lesz a hőmérséklet az átlagosnál. Csapadék általában a megszokott mennyiségben várható. Április 7. és 14. között az átlaghőmérsékleti értékek kissé meghaladják az erre a hétre jellemző értékeket Románia egész területén. A csapadékmennyiség általában az ebben időszakban megszokott lesz, a hegyvidéki területeken lehet bőségesebb.

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?