Megérkezett a hideg évszak: téli útviszonyok Hargita megyében

Alacsony a látótávolság hétfő reggel a köd miatt több úton Beszterce-Naszód, Hargita és Szeben megyékben. Hargita megye hegyvidéki térségében téli körülmények között zajlik a közlekedés.

Az Infotraffic Központ jelentése szerint hétfő reggel Hargita megye hegyvidéki területén téli útviszonyok vannak, de nincsenek forgalomkorlátozások.Vasárnap éjszaka még havazott Hargita megye északi részén, Bucsin térségében, Csíkszereda és Szentegyház között. A hatóságok arra intenek, hogy csak téli gumival lehet elindulni.



Beszámoltak a ködről Beszterce-Naszód, Hargita és Szeben megye több útjáról, a látótávolság 200 méter alá, egyes esetekben 50 méter alá is csökkent.
A fő közlekedési ütőereken, nevezetesen az A1 Bukarest-Pitești, A2 Bukarest-Konstanca, A3 Bukarest-Ploiești, DN 1 Ploiești-Brassó és DN 7 Pitești-Nagyszeben autópályákon az úttest száraz, a látási viszonyok megfelelőek.

Nyitókép: Hargita Népe

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT
banner_CWwM41Jw_300x250.5c.jpg
banner_V7GTk32i_970x250.1a.jpg
banner_aMiI3tVq_728x90.5b.jpg

Kapcsolódók

Kimaradt?