Kiskorúak vertek meg egy kamasz lányt Marosvásárhelyen - a rendőrség hivatalból indított eljárást
Hivatalból indított büntetőeljárást a marosvásárhelyi rendőrség, miután egy a közösségi oldalakon megjelent videofelvétel tanúsága szerint négy kiskorú lány ütlegelt egy kamaszlányt.
A Maros Megyei Rendőrkapitányság (IPJ Mureș) szerkesztőségünkbe is eljuttatott közleménye szerint a december 3-án birtokukba került videofelvétel alapján azonosították az elkövetőket: négy 12 és 13 éves marosvásárhelyi lányt.
.jpg)
Ugyanezen a napon a bűnügyi osztály hivatalból eljárást indított testi sértés vagy más erőszakos cselekmény gyanúja miatt.
A közlemény szerint a bántalmazott lány szülei nem akartak feljelentést tenni. A rendőrök ugyanakkor folytatják a vizsgálatot, és megteszik a szükséges törvényes lépéseket – írják közleményükben.
CSAK SAJÁT