Fél kilogramm kokainnal értek tetten egy brazilt a bukaresti repülőtéren

A hatóságok feltartóztattak az otopeni-i repülőtéren egy 26 éves brazil állampolgárt, aki egy fél kilogramm kokaint próbált becsempészni Romániába – számolt be pénteken a szervezett bűnözés és terrorizmus elleni ügyészség (DIICOT).

A fiatalember ragasztószalaggal a lábszárához erősített két csomag drogot, idézi a közleményt az Agerpres hírügynökség. Emellett az utasszkeneres átvilágításakor a rendőrök felfedeztek összesen 350 gramm, egyelőre ismeretlen eredetű anyagot is, amit lenyelve próbált becsempészni Romániába.Egy részét ragasztószalaggal a lábához erősítette | Fotó: DIICOTEmiatt kórházba szállították, ahol összesen 62 kapszulát távolítottak el a szervezetéből.

A DIICOT tájékoztatása szerint a brazil állampolgárt csütörtökön őrizetbe vették, és a bukaresti törvényszék elrendelte a harmincnapos előzetes letartóztatását.

Nyitókép korábbi fotó: Agerpres

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

banner_t5aBq6wf_ME_BGA.png
banner_VLbX1df7_bga_alap_logo.png

Kimaradt?