banner_DVdnQ8MO_970x250 (2).png
banner_yxa2hhhn_728x90 (3).png
banner_6Z9d5FZx_300x250.png

Nagyon rossz vége lett az Audi és a traktor ütközésének

Egy személy meghalt és hatan megsérültek kedd délután egy Szilágy megyei autóbalesetben.

A helyi portálok beszámolói szerint Szilágysomlyó és Szilágyperecsen között egy utánfutós traktorral ütközött egy személygépkocsi. A baleset oka az lehetett, hogy a traktor utánfutója nem volt kivilágítva, az autó pedig nem tartotta be a követési távolságot.

A személygépkocsiban hatan utaztak, három felnőtt és három gyerek. Az anyósülésen utazó 48 éves férfi a helyszínen életét vesztette. A további öt utas – köztük egy kéthónapos kisbaba –, illetve a traktor vezetője súlyos sérüléseket szerzett.

A baleset helyszínére három mentő- és két SMURD-autó érkezett. Két sérültet ki kellett szabadítani a gépkocsi roncsai közül. Kiderült az is, hogy a traktorista alkohol befolyása alatt volt. A rendőrség még vizsgálja a baleset körülményeit.

Kapcsolódók

banner_t5aBq6wf_ME_BGA.png
banner_VLbX1df7_bga_alap_logo.png

Kimaradt?