Liga 2: döntetlennel kezdte a szezont a Sepsi OSK

A háromszéki együttes ugyan hamar hátrányban találta magát a Chindia Târgoviște otthonában, Matei góljával viszont a második félidőben pontot tudott menteni.

Kiesése után vasárnap délelőtt játszott először tétmérkőzést a Sepsi OSK. A Kovászna megyei csapat idegenben kezdte meg szereplését a labdarúgó másodosztály (Liga 2) új szezonjában, az ellenfél pedig a Chindia Târgoviște csapata volt.

Matei góljával egyenlítettek | Fotó: Sepsi OSK

Jelentősen átalakult a Sepsi kerete a nyár folyamán, ezért a kezdőcsapat egyáltalán nem hasonlított arra, amely legutóbb a Szuperligában játszott.

A hazaiak jobban kezdték a találkozót, ami viszonylag korai vezetést is eredményezett számukra. Honciu találatára a félidőig nem is volt válasza az OSK-nak, maradt a Chindia egygólos előnye a szünetre.

Sikerült viszont visszajönniük a háromszékieknek a második játékrészben. Egyenlítő góljukat Cosmin Matei szerezte, ami egyben a végeredményt is jelentette.

A Sepsi OSK célja ebben a szezonban egyértelműen a Szuperligába való visszajutás lesz, ami sokak szerint nem ígérkezik könnyű feladatnak, szoros küzdelemre lehet majd számítani a szezon során a feljutást érő pozíciókért.

Kapcsolódók

Kimaradt?