Liga 1: elkerülték a gólok a kolozsvári mérkőzést

Gólnélküli döntetlent játszott vasárnap a hazai pályán szereplő Kolozsvári CFR az FC Viitorul együttesével a román labdarúgóliga rájátszásának 5. körében.

A kolozsvári csapat legnagyobb gólszerzési lehetőségét az ötödik percben puskázta el Alexandru Păun. A vendégek az első félidő végén veszélyeztették Mihai Mincă kapuját, de az állás 0–0 maradt. A 83. percben Ciprian Deac, a CFR középpályása a kapufát találta el.

A döntetlen azt jelenti, hogy a Viitorul megőrizte ötpontos előnyét a CFR-rel szemben. Ez volt a két csapat harmadik egymás elleni találkozója a jelenlegi szezonban, az alapszakasz során mindkét fél egyszer nyert.

Vasile Miriuță labdarúgói legutóbbi hat hazai mérkőzésükből egyet sem veszítettek el (három döntetlen és három győzelem a mérleg).