Élőben közvetítik a csíkszeredai hokimeccseket

Két brassói mérkőzést követően Csíkszeredában lépnek jégre a román jégkorong-bajnokság nagydöntőjének résztvevői, azaz a Csíkszeredai Sportklub és a Brassói Corona játékosai.

A keddi és szerdai találkozót élőben lehet követni a Székely Tv Facebook-oldalán – olvasható a csíkszeredai egyesület közleményében. A szurkolók számára további fontos tudnivaló, hogy a Vákár Lajos Műjégpálya pénztára mindkét nap 16 órától nyit. A Sportklub felhívja az érdeklődők figyelmét, hogy a torlódás elkerülése végett időben váltsanak jegyet a 18.30-tól kezdődő mérkőzésekre.

Mint arról beszámoltunk, két meccs után a felek 1–1-re állnak, a döntő pedig addig tart, amíg valamelyik csapat eléri a negyedik győzelmet. Pénteken a Sportklub 3–1-re nyert, majd szombaton a Brassói Corona 5–2 arányú sikerrel vágott vissza.

A harmadik helyért vívott kisdöntő két galaci összecsapás után Gyergyószentmiklósra költözik. A Progym nehéz helyzetben van, egy újabb győzelemmel a Dunărea lezárhatja a párharcot.