Az SzKC temesvári iksszel hangolt a rangadóra

Döntetlent játszott szerdán Vlad Caba vezetőedző szülővárosának klubjával a Székelyudvarhelyi KC, amely a férfi kézilabda Nemzeti Liga alapszakaszának 23. fordulójában Temesváron vendégszerepelt.

A csapatoknak a félidőben és a legvégén is ugyanannyi góljuk volt, 16–16-os első játékrész után a végeredmény 31:31 lett. A Poli az 55. percben még három egységgel volt lemaradva a székelyföldi csapattól, de az SzKC elrontotta a hajrát. „Egy egál, ami győzelemmel ér fel” – írja meccsbeszámolójában a Temesvári Poli honlapja.

Az udvarhelyiek március 20-án (hétfőn) játsszák következő mérkőzésüket a bajnokságban, ezúttal az éllovas Dinamo București lesz az ellenfél. A tervek szerint a mérkőzést a Dolce Sport és a Digi Sport is élőben fogja közvetíteni. A következő fordulóban a Temesvári Poli a CSM Făgăraș együttesével találkozik.