Román kudarcok a szentpétervári tenisztornán

Előbb Irina-Camelia Begu, majd Monica Niculescu is vereséget szenvedett egyéniében a szentpétervári WTA-torna keddi versenynapján.

Begu az első szettben csak egy gémet tudott behúzni a német színeket képviselő Andrea Petkovic ellen. A bukaresti lány játéka feljavult a második szettre, de végül 6:1, 7:5 arányban alulmaradt.

​Niculescu jól kezdett a premier besorolású besorolású esemény első körében, megnyerte az első játszmát, a horvát Anja Konjuh azonban összekapta magát és megfordította a meccset. A 19 éves Konjuh a papíron elsőszámú favoritnak számító Simona Haleppel találkozik szerdán.

Begu és Niculescu páros folytatja az oroszországi tornát, a román duó szerdán a Lenka Kuncikova/Elise Mertens cseh-belga kettőssel mérkőzik meg.

banner_vCypAfBt_Maszol__300x250 px.png
banner_jGlwUCht_Maszol__970x250 px.png
banner_ETnzO2iN_Maszol__728x190 px.png

Kapcsolódók

Kimaradt?