Jelentős hátrányban az UTA a feljutásért rendezett osztályozón

A II. Liga nyugati csoportjának második helyén végzett aradi labdarúgócsapat UTA egy hét alatt a harmadik meccsét játszotta szerda este az első osztály 12. helyén végzett FC Voluntari otthonában, az élvonalbeli tagságért rendezett osztályozó első felvonásán.

Bár az UTA nagy reményekkel utazott Ilfov megyébe, a fáradtság meglátszott a vendégek játékán, s a hazaiak kétgólos előnnyel térhettek a szünetre. A hajrában egy remekbe szabott szabadrúgásgóllal a kegyelemdöfést is megadta a Voluntari a vendégeknek.

Az UTA a pótselejtező előző fordulójában 1–3-as hátrányt dolgozott le a Călăraşi ellen, de most jóval nehezebb dolga ígérkezik a vasárnap 13 órakor kezdődő visszavágón.

FC Voluntari–UTA 3–0, gólszerzők: Voduţ (27. p.), Tudorie (44. p.), Bălan (79.p.).