Liga 1: egy „kis” bírói segédlettel listavezető lett a FCSB

Péntek estig biztosan a labdarúgó Liga 1 tabellájának élén marad a fővárosi FCSB, amely a Pandurii Tg-Jiu idegenbeli legyőzésével beérte pontszámban azt az Astra Giurgiut, amely a play-off 4. negyedik fordulójának utolsó mérkőzésén a Dinamóhoz látogat.

A Pandurii-FCSB  mérkőzés főszereplői a játékvezetők voltak, ugyanis a 86. percben Adrian Comănescu partjelző kezezni látta a saját tizenhatosában Ioan Horát és erre az információra támaszkodva Marius Avram játékvezető büntetőt ítélt a vendégeknek. A tizenegyest Nicușor Stanciu kíméletlenül bevágta és a bakák elvitték a 3 pontot Turnu Severinről.

Labdarúgó Liga 1

play-off, 4. forduló

• Pandurii-FCSB 0-1
  • Marosvásárhelyi ASA-Viitorul (csütörtök, 20:30, Digi Sport  Dolce Sport  Look TV)
  • Dinamo-Astra (Péntek, 20:30, Digi Sport  Dolce Sport  Look TV)