Férfi kézi BL: először jutott négyes döntőbe a Veszprém

A Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati visszavágóján is legyőzte 31-26-ra a Paris Saint-Germain csapatát a Veszprém.

Fennállása során először jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe a Veszprém, miután a negyeddöntő szombati visszavágóján is legyőzte - mégpedig 31-26-ra - a Paris Saint-Germain csapatát.

A magyar együttes, amely egy hete 28-26-ra nyert Párizsban, ilyen kedvező helyzetből még sosem várhatta hazai pályán a Final Four előtti utolsó összecsapást.

A kezdéssel nem is volt baj (3-0 és 8-5), ám ezt követően fordított a PSG, a szünetre pedig 12-12-vel vonult el a két gárda. A fordulás után ismét meglépett a Veszprém, de innentől már nem engedte közel magához az ellenfelet, és magabiztosan győzött.

Az elődöntő sorsolását kedden rendezik Bécsben. A négyes döntőnek május 31-én és június 1-jén Köln ad otthont.