Emberhátrányban is legyőzte a Dinamót a Sepsi OSK Bukarestben

Több mint egy félidőt emberhátrányban játszott, így is legyőzte vasárnap este 3-1-re a Bukaresti Dinamót a Sepsi OSK a fővárosban, a Liga 1 alsóházi rájátszása 5. fordulójában.

A bukarestiek találatát Moldoveanu szerezte a hosszabbítás első percében. A Sepsi OSK részéről Safranko (1.), Vasvári (80.) és Ştefan (86.) volt eredményes. A sepsiszentgyörgyiek második gólja büntetőből született.

Az első félidő 38. percében Tincut kiállították egy szabálytalanság miatt, így a Sepsi OSK emberhátrányba került. A szabálytalanságért tizenegyes is járt Dinamónak, amelyet azonban Perovic nem tudott értékesíteni.

Liga 1, alsóházi rájátszás, 5. forduló: Bukaresti Dinamo – Sepsi OSK–FC 1–3, gólszerzők: Safranko (1.), Vasvári (80.), Ştefan (86.), illetve Moldoveanu (91.). Az állás: 7. Viitorul 27 pont, 8. Sepsi 23, 9. Voluntari 21, 10. Hermannstadt 18, 11. Chindia 17, 12. Clinceni 17, 13. Dinamo 17, 14. Iași 15.