Román Kupa: negyeddöntős a Sepsi OSK

A Román Kupában vágott vissza a tíz nappal ezelőtti bajnoki vereségért az Astra Giurgiunak a Sepsi OSK: a székelyföldi labdarúgócsapat idénybeli legjobb játékával gólokban gazdag mérkőzésen jutott be a negyeddöntőbe.

A sepsiszentgyörgyiek már a 2. percben vezetéshez jutottak Fülöp István góljával, s bár a vendégek hamar egyenlítettek, a háromszékiek még szünet előtt visszavették a vezetést, a második félidőben pedig újabb két gólt szereztek, az Astra erejéből csak a szépítésre futotta.

A Sepsi OSK ezzel a sikerével egymást követő második évben jutott be a Román Kupa negyeddöntőjébe, amelyet március 3. és 5. között rendeznek meg – írta a Nemzeti Sport.

Román Kupa, nyolcaddöntő: Sepsi OSK–Astra Giurgiu 4–2, gólszerzők: Fülöp (2. p.), Karanovics (28. és 57. p.), Konongo (49. p.), illetve Biceanu (16. p.), Begue (62. p.).