Újabb szörnyű tragédia: egy házaspár meghalt, éppen az unokájuk eskövőjéről tartottak haza
Súlyos közúti baleset történt vasárnap este a Temes megyei Facsád (Făget) térségében. Két autó – amelyekben hatan utaztak – frontálisan ütközött. A szerencsétlenségben egy férfi és egy nő életét vesztette, akik épp unokájuk esküvőjéről tartottak haza.
A rendőrség tájékoztatása szerint egy 79 éves férfi Facsád felől Marzsina (Margina) irányába haladt, amikor egy jobbra ívelő kanyarban átsodródott a szemközti sávba, és frontálisan ütközött egy 27 éves nő által vezetett autóval.

„Az ütközés következtében a férfi és 77 éves felesége életüket vesztették. A férfi autójában utazó két másik nő, valamint a másik autó sofőrje megsérült és kórházba került” – közölte a Temes megyei rendőrség.
Mint kiderült, a házaspár épp az unokájuk eskövőjéről tartott haza.
A hatóságok gondatlanságból elkövetett emberölés és testi sértés gyanújával indítottak eljárást az ügyben.
CSAK SAJÁT