Tetejére borult az autó – Egy kétéves kisgyerek is megsérült
Három személy, köztük egy 2 éves gyermek, megsérült, miután a gépkocsi, amelyikbe utaztak a tetejére borult. A gyermeket és a nagymamáját kórházba szállították, a harmadik sérült elutasította a kórházi ellátást.
A katonai tűzoltókat szerdán riasztották a Marosborgón felborult gépkocsihoz – közölte a Beszterce-Naszód megyei katasztrófavédelmi felügyelőség. A mentőcsapatok a helyszínen két felnőttet és egy kiskorút találtak, akik már kiszálltak a járműből, együttműködtek a hatóságokkal.
„A 2 éves gyermeket és nagymamáját a sürgősségi osztályra szállítják további orvosi vizsgálatokra. A kiskorú állapota stabil, a nő enyhe fejsérülést szenvedett, de eszméleténél van és hemodinamikailag stabil” – idézi a felügyelőség közleményét a News.ro.
A harmadik sérültet a helyszínen ellátták, elutasította a kórházba szállítást.
CSAK SAJÁT


