Személyvonattal ütközött egy autó a Maros megyei Bánffytanyán

Személyvonattal ütközött szerdán este egy autó a Maros megyei Bánffytanyán (Sărmașel-Gară). A balesethez a dicsőszentmártoni tűzoltóság sármási alegységének katonai tűzoltóit riasztották.

A Maros Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség (ISU) tájékoztatása szerint a helyszínre egy tűzoltóautót és egy SMURD mentőegységet vezényeltek.

Személyvonat és autó ütközött Bánffytanyán. | Fotó: ISU

A közlemény szerint a balesetben senki nem sérült meg,

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?