Személyvonattal ütközött egy autó a Maros megyei Bánffytanyán
Személyvonattal ütközött szerdán este egy autó a Maros megyei Bánffytanyán (Sărmașel-Gară). A balesethez a dicsőszentmártoni tűzoltóság sármási alegységének katonai tűzoltóit riasztották.
A Maros Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség (ISU) tájékoztatása szerint a helyszínre egy tűzoltóautót és egy SMURD mentőegységet vezényeltek.

A közlemény szerint a balesetben senki nem sérült meg,
CSAK SAJÁT