Nyugdíjas sofőrt vettek üldözőbe a rendőrök – Ittas állapotban vezetett
Büntetőeljárás indult ellene.
Egy 74 éves férfi ellen indult büntetőeljárás, miután ittas állapotban vezetett Mezőtelegden (Tileagd). A nyugdíjas autóvezető egy helyi lakos, a Bihar megyei rendőr-főkapitányság hétfő közleménye szerint vasárnap 23 óra körül akarták igazoltatni, de a hatóságok jelzése ellenére nem állt meg, hanem a gázpedálra lépett.

A rendőrök üldözőbe vették, pár egy közeli utcában sikerült megállásra bírniuk. Az helyszínen elvégzett alkoholteszt szerint ittas állapotban volt, ezért vérmintát is vettek tőle.
Részegen vezetett aznap Biharon egy 44 éves szalárdi férfi is, nála viszont nagyon magas értéket mutatott az alkoholszonda, ezért nem csak büntetőeljárás indult ellene, hanem őrizetbe is vették.
CSAK SAJÁT