Megkéselték a biztonsági őrt, mert nem engedte be őket be a falusi rendezvényre

Késsel támadtak egy biztonsági őrre szombat éjjel a Temes megyei Egres (Igriș) község stadionjánál, ahol éppen nyilvános rendezvényt tartottak. A férfi nem engedett be két személyt a rendezvényre, egyikük pedig késsel támadt rá.

A Temes Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint szombatról vasárnapra virradó éjjel, 1.02 órakor érkezett bejelentés a 112-es segélyhívón arról, hogy a helyi stadionban zajló rendezvényen több személy között konfliktus alakult ki.A rendőrség elfogta a támadókat | Fotó: AI

Az elsődleges vizsgálatok szerint az incidens azt követően tört ki, hogy két férfit nem engedtek be a rendezvény területére. A vita során az egyikük egy szúró-vágó eszközzel többször megsebesítette a bejáratot őrző biztonsági őrt.

A feltételezett elkövetőket rövid időn belül azonosították és elfogták, majd kihallgatásra előállították.

Az ügyben a nagyszentmiklósi (Sânnicolau Mare) ügyészség irányításával zajlik a nyomozás, amelynek célja az eset valamennyi körülményének tisztázása.

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?