Kedden este az utolsó civil is elhagyta a sóbányát
Bezárta a parajdi sóbányában működő vállalkozását és kedden este ő volt az utolsó civil aki elhagyta a létesítményt - írta Facebook oldalán Nagy Levente.
„Elvesztettem egy vállalkozást, de nem haragszom. Békésen fekszem le, hiszen egészséges vagyok, és a családom mellettem van. Hiszem, hogy holnap egy csodálatos napra ébredünk, tele lehetőségekkel.”-írta kedden este a Parajdi sóbánya turisztikai részlegét működtető férfi.
„Elmondhatom, hogy ma este (2025.05.27.) 20:15-kor a csapatommal együtt én voltam az utolsó civil, aki elhagyta a parajdi sóbányát. A bal oldali kép talán az utolsó emlék a turisztikai részlegről. A jobb oldali képek 2012-ben készültek, amikor megépítettük a világ egyetlen föld alatti kalandparkját. Lassan már csak emlék marad belőle. Nem tudok többé büszkélkedni vele, nem tudom megmutatni, de megmarad bennem a rengeteg emlék és az élmények, amelyeket a gyerekeknek szereztünk.”
A bejegyzésében megköszönte annak a csapatnak a munkáját, akik segítettek az építésben, és annak a csapatnak is, akik működtették a kalandparkot.
„Sajnos ma mindent, amit lehetett, ki kellett hoznom, ki kellett mentenem. Köszönöm a bányászoknak a segítséget, köszönöm az emelőkosarat, amit miattam visszaküldtek a mélybe. Külön köszönöm annak a három embernek, akik ma még lejöttek velem, tudva, hogy otthon aggódnak és sírnak értünk – hogy nehogy bajunk essen.” - írta.
CSAK SAJÁT