Ittasan tricikliző férfit ütöttek el Tordaegresen

Elektromos triciklivel közlekedő ittas férfit ütött el egy 22 éves sofőr csütörtökön Tordaegresen. A fiatalember elvesztette irányítását az autója felett és nekiütközött a 69 éves férfinak, akit kórházba szállítottak.

Az első vizsgálatok alapján kiderült, egy 22 éves fiatalember gépjárművével Tordaegres irányába haladt, amikor elvesztette irányítását az autója felett és elütött egy elektromos triciklivel közlekedő 69 éves férfit. A baleset következtében az idős férfi megsérült, ezért kórházba szállították – közölte a Kolozs Megyei Rendőr-főkapitányság.

Fotó forrása: Pixabay

A közúti baleset mindkét résztvevőjét alkoholszondával tesztelték. Mint kiderült az idős férfinál a műszer 0,35 mg/l tiszta alkoholt mutatott ki a leheletében.

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT
banner_PHgZWe9E_300x250.1a.jpg
banner_rnKkdqx4_970x250.5.jpg
banner_1dXrrgpP_728x90.5c.jpg

Kapcsolódók

Kimaradt?