Illegális vadászaton történt balesetben meghalt egy ember Temes megyében

Meghalt hétfőn egy 50 éves férfi, miután társa véletlenül meglőtte egy nem engedélyezett vadászaton a Temes megyei Alsógörbed (Crivina) település közelében.

A Temes megyei rendőrség tájékoztatása szerint a rendőröket a 112-es sürgősségi számon értesítették, hogy Alsógörbed közelében vadászpuskával lelőttek egy férfit. A helyszínre kiérve megállapították, hogy az 50 éves férfi meghalt, miután 56 éves vadásztársa véletlenül rálőtt. A rendőrök két vadászpuskát és lőszert találtak és foglaltak le a helyszínen.

A vizsgálat kiderítette, hogy a két férfi egy nem engedélyezett vadászaton vett részt, és egyiküknek sem volt fegyvertartási engedélye.

A rendőrség bűnvádi eljárást indított gondatlanságból elkövetett emberölés, a fegyvertartást szabályozó törvény megsértése és orvvadászat miatt.

(Címlamképi illusztráció forrása: Pixabay)

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

banner_2RECJMdU_SB5_WEBBANNER_970 X 250.png
banner_UalzFhP5_SB5_WEBBANNER_728 x 90.png
banner_KI1NlCrb_SB5_WEBBANNER_300 x 250.png

Kimaradt?