Figyelem! Köd nehezíti a közlekedést több megyében

Sűrű ködre vonatkozó azonnali (nowcasting) figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) kedden több megyére.

Az előrejelzés szerint a reggeli órákban ködképződés várható Hargita, Brassó, Szeben és Suceava megyében.

Kiadták a figyelmeztetést | Fotó: Pexels

A látótávolság 200 méter, helyenként pedig 50 méter alá csökken.

Ajánlott csökkentett sebességgel, óvatosan közlekedni, felkapcsolt ködlámpával, és a követési távolság növelésével.

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?