Egy részeg nő okozott közlekedési balesetet Aradon – Megbilincselve vitték el

Elképesztő jelenetek zajlottak le kedd délután Arad egyik utcájában: egy részeg nő közlekedési balesetet okozott, majd a rendőrökkel viaskodott.

A Special Arad szerint a 36 éves nő részegen vezette az autót, amelyben egy 3 és egy 4 éves gyermek is utazott, amikor egy másik gépkocsival ütközött. Azt egy 53 éves férfi vezette, aki a feleségével utazott. Komoly sérülés szerencsére nem történt, de helyszíni beszámolók szerint a nő rendkívül agresszívan viselkedett, a rendőrök csak nehezen tudták őt megfékezni.

Részegen okozott balesetet egy nő Aradon, majd a rendőröket rugdosta | Illusztráció: Román Rendőrség

Amikor megpróbálták megnyugtatni, elkezdte ütni őket, arcon köpte a rendőröket, rugdosott, elutasítva az együttműködést. A rendőröket próbálta akadályozni a helyszínen egy 37 éves férfi is, míg annak megbilincselését egy nő igyekezett megállítani.

Az botrányt okozó személyeket bekísérték a rendőrségre. A részeg sofőrt – akit végül sikerült megbilincselniük – 24 órára őrizetbe vették. Az alkoholszintje 1,10 mg/l volt.

16/9 vagy 1920x1080
CSAK SAJÁT

Kapcsolódók

Kimaradt?