banner_eIH7fjwX_Stop_magyar_ellenes_970x250.png
banner_xXccVItY_szavazz_2025-05-03_728x90.png
banner_2XYcfACf_Stop_magyar_ellenes_300x250.png

Kolozsváron folytatódik a rendőrségi szexbotrány, a rendőrség elzárkózik

Mire sikerült részben eloszlatni a múlt heti, rendőrségi szexbotránnyal kapcsolatos rémhíreket, pénteken egy kolozsvári rendőrnő többszörös panaszára derült fény. A Kolozs Megyei Rendőrség péntek reggel sajtótájékoztatóban tagadta az incidenst.kvrendorFotó: illusztráció

Az említett rendőrnő több ízben tett panaszt egyik felettese ellen, aki ismételten molesztálta, ám a szóban forgó főnököt előbb Afganisztánba, majd egy vidéki rendőrőrshöz helyezték ki, de nem fokozták le.

A 2010-es incidensről a Kolozs Megyei Rendőrség azt nyilatkozta, a rendőrnő valóban tett írásos feljelentést kollégája ellen, ám a vádak nem igazolódtak be. A héten, országszerte végrehajtott tesztelés során felszínre került panasz eredményeként a rendőrség úgy döntött, áthelyezi a rendőrnőt egy másik őrshöz, hogy megóvja további munkahelyi kellemetlenségektől.

Kimaradt?